Оголошення

Місце масового відпочинку населення на воді

На території Циркунівської сільської ради місце масового відпочинку населення на воді визначено зону відпочинку "АКВА", яка знаходиться біля с/т "АКВА" на березі В*ялівського водосховища,Циркунівська сільська рада звертається до Вас з проханням не відпочивати на стихійних  місцях  масового відпочинку населення на воді заради вашої безпеки та здоров*я.

12:08 29.06.2021

Прийом громадян!

10.06.2021 з 14:00 до 16:00  в приміщенні Будинку культури Циркунівської сільської ради (адреса с.Циркуни,вул.Соборна,26А) відбудеться прийом громадян заступником голови Харківської районної ради  Хорошко Олегом Владиславовичем.

11:45 04.06.2021

Оголошення

Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору юридичного запезпечення Циркунівської сільської ради.

08:42 03.06.2021